PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image
ug: سۈرەت

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Testing
ug: سىناش

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش
