PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image
cs: Obrázek

en: File name
cs: Název souboru

en: Testing
cs: Testování
