PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Image
es: Imagen

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Testing
es: Probando

en: Path to the "convert" binary
es: Ruta de acceso al binario "convert"

en: Document
es: Documento

en: Download file
es: Descargar archivo

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.
