PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Testing
fi: Testaus

en: Path to the "convert" binary
fi: Hakupolku "muunna" -binääriin

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
