PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Testing
fr: Test

en: Path to the "convert" binary
fr: Chemin vers le programme "convert"

en: Download file
fr: Télécharger le fichier

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).
