PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Testing
hr: Testiranje
