PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Image
id: Gambar

en: File name
id: Nama berkas

en: Testing
id: Pengujian

en: Document
id: Dokumen
