PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
