PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio
