PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Testing
nl: Tests

en: Path to the "convert" binary
nl: Pad naar de conversiebibliotheek

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.
