PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Image
pl: Obraz

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Testing
pl: Testowanie

en: Path to the "convert" binary
pl: Ścieżka do pliku binarnego biblioteki "convert"

en: Document
pl: Dokument

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: PDF Document
pl: Dokument PDF
