PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Image
sv: Bild

en: File name
sv: Filnamn

en: Testing
sv: Test

en: Path to the "convert" binary
sv: Sökväg till "convert"-binärerna.

en: Document
sv: Dokument

en: Download file
sv: Ladda ned fil

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
