PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது
