PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Image
tr: Resim

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: Path to the "convert" binary
tr: binary moda dönüştürülecek adres

en: Document
tr: Belge

en: Download file
tr: Dosyayı indir
