PDF to ImageField (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Image
az: Şəkil

en: File name
az: Fayl adı

en: Testing
az: Test

en: Document
az: Sənəd
