PDF to ImageField (7.x-3.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
