PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Image
ja: 画像

en: File name
ja: ファイル名

en: Testing
ja: テスト

en: Path to the "convert" binary
ja: "convert"実行ファイルのパス

en: Document
ja: ドキュメント

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
