PDF to ImageField (7.x-3.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Image
ru: Изображение

en: File name
ru: Имя файла

en: Testing
ru: Тестирование

en: Path to the "convert" binary
ru: Путь к исполняемому файлу "convert"

en: Document
ru: Документ

en: Download file
ru: Скачать файл

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
