PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ
