PDF using mPDF (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌
