Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: PDF version
cs: Verze PDF

en: View mode
cs: Režim zobrazení
