Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download PDF
lv: Lejupielādēt PDF

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: View mode
lv: Skata režīms
