Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: Download PDF
pt: Descarregar PDF

en: Not found
pt: Não encontrado

en: API Key
pt: Chave API

en: PDF version
pt: Versão PDF

en: View mode
pt: Modo de visualização
