Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: Not found
ru: Не найдено

en: API Key
ru: Ключ API

en: HTML code
ru: HTML код

en: PDF version
ru: PDF-версия

en: View mode
ru: Режим просмотра
