Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: PDF version
tr: PDF sürümü

en: View mode
tr: Görünüm kipi
