Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Not found
uk: Не знайдено

en: HTML code
uk: HTML код

en: PDF version
uk: PDF версія

en: View mode
uk: Режим перегляду
