Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
