Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
