Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Not found
ca: No trobat

en: PDF version
ca: Versió en PDF

en: View mode
ca: Mode de visualització
