Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: Not found
eu: Ez da aurkitu
