Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Not found
gl: Non atopada

en: PDF version
gl: Versión PDF

en: View mode
gl: Modo de vista
