Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download PDF
hu: PDF letöltése

en: Not found
hu: Nem található

en: API Key
hu: API-kulcs

en: PDF version
hu: PDF változat

en: View mode
hu: Nézetmód
