Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
