Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: View mode
id: Modus tampilan
