Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: Not found
is: Fannst ekki

en: API Key
is: API Lykill

en: PDF version
is: PDF útgáfa
