Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: Download PDF
it: Scarica PDF

en: Not found
it: Non trovato

en: PDF version
it: Versione PDF

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
