Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Not found
lt: Nerasta

en: API Key
lt: API raktas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
