Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: PDF version
nl: PDF-versie

en: View mode
nl: Weergavemodus
