Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Not found
oc: Pas trobat

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
