Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: API Key
pl: Klucz API

en: PDF version
pl: Wersja PDF

en: View mode
pl: Tryb widoku
