Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: PDF version
sk: PDF verzia

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
