Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: API Key
sv: API-nyckel

en: PDF version
sv: PDF-version

en: View mode
sv: Visningsläge
