Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Not found
th: ไม่พบ

en: View mode
th: โหมดของวิว
