Pdfcrowd (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: PDF version
vi: Phiên bản PDF

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
