PDFPreview (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: visible
pl: widoczny

en: Using %tag as separator
pl: Używanie %tag jako separatora

en: Descriptions are %desc
pl: Opisy są %desc
