PDFPreview (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: hidden
lt: paslėptas

en: visible
lt: matomi
