PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: Variable
ar: متغير

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Text
ar: نص

en: N/A
ar: غير موجود

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: Templates
ar: القوالب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
