PDFTemplate (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Variable
bg: Променлив

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Text
bg: Текст

en: Delete template
bg: Изтриване на шаблон
