PDFTemplate (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
