PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: N/A
ca: No aplica

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Templates
ca: Plantilles

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.
